• vpacene bradavky

    dobry den pan doktor.
    som matka jedneho dievcatka,ktore uz ma rok.
    mam vpacene bradavky,v tehotenstve sa to nezmenilo len to ze uz od 3mesiaca mi tieklo kolostrum. v nemocnici mi nosili malu casto aj dlho mi ju nechavali prisatu a ja ako prvorodicka som na nu cely ten cas pozerala. bradavky ktore su vtiahnute dovnutra popraskali skrvaveli a dojcenie ci cez klobucik bolo nemozne. ta bolest sa nedala vydrzat tak dietatko bolo odstavene. chcem sa opytat ci sa mi neda pomoct aby som mala bradavky bez poskodenia mliekovodov aby ked pride druhe dietatko som mohla kojit. vopred dakujem za odpoved

    Dobrý deň,
    existuje nejaký formovač bradaviek, ale osobne nevidím v tom príliš veľký zázrak, skúste kontaktovať laktačnú poradkyňu vo Vašom okolí, ale proste sú ženy, ktoré nemajú dané, aby kojili.