• 3D USG

    Dobrý deň prajem,
    chcela by som sa len informovať, či je určená jednotná cena za 3D USG alebo si to každý gynekológ určuje ako chce. Ja som sa dopracovala k sume 100EUR, čo sa mi vidí naozaj dosť veľa.Podľa mňa je to vynikajúci spôsob ako zdierať mamičky.
    Ďakujem za odpoveď.

    Dobrý deň,
    mne to príde veľmi málo, za ošetrenie mojho psíka som zaplatil 5000 CZK, čo je 200 Euro. A to mu robili iba RTG na 100 ročnom prístroji a nie najnovší výdobytok vedy ako je trojrozmerný ultrazvuk. Nikto Vás na 3D UZ nenúti ísť.