• Druhý krát tehotná a Rh negativ - doplnenie

    Dakujem velmi pekne za odpoved. Prosim este o vysvetlenie ak mi teraz neboli najdene protilatky v krvi za ako dlho by sa "mohli" vytvorit? Kedy by mi mali pychnut tu anti-D a kedy by sa mal test zopakovat? Citala som, ze az okolo 28-30tt? lucia

    Dobrý deň,
    žiadne anti D Vám teraz už nepomože, ak sa Vám vtedy indukovali protilátky, tak terajšia tehotnosť znovu vyvolá ich tvorbu, ak ste však mala prvý odber negatívny, je malá pravdepodobnosť, že sa začnú tvoriˇ.