• Problém s lekárom

    Dobrý deň, prosím Vás chcem sa spýtať mám 18 rokov som na konci druhého mesiaca tehotenstva, po prvej návšteve u gynekológa po tom čo som mu povedala, že mávam bolesti v podbrušku podobajúce sa menštruačným mi predpísal lieky: duphaston, guajacuran a povedal mi, že sa mám objednať na mamograf. Chcem vedieť Váš názor na lieky, ktoré mi predpísal či je vhodné užívať ich v období tehotenstva, ak jedny sú hormonálne a na druhých je vyslovene napísané nepoužívať počas tehotenstva a nález na prsníkoch mi nenašiel žiadny, tak neviem prečo ma posiela na mamograf. A ešte chcem dodať, že mi nevzal ani krv a ani nezmeral krvný tlak, nespravil mi žiadne vyšetrenia okrem ultrazvuku. Mám podľa Vás zmeniť lekára alebo je tento postup, ktorý zvolil správny?

    Dobrý deň,
    asi Vás posiela na sonograf a nie na mamograf, to je nezmysel. Mamograf ???
    Duphaston podporuje graviditu ale guajakuran ja osobne nedáva, nevidím dovod.