• 37 týždeň-veľkosť bábätka

    Dobrý deň

    Dnes som bola na monitore a na usg vyšetrení. Ked som sa spýtala doktora ci je všetko v poriadku tak v podstate mi povedal že ano ale povedal mi ze bábätko je mensie ako by malo byt. neviem presne v tych papieroch co presne znamena mensie ale PSV bolo 35.4 cm/s.Dočítala som sa ze bábatko má meriať okolo 37 cm a 2-3 cm menej je u matiek ktoré sú fajčiarky alebo mali nejaky problem vo vnutromaternicovom vývoji-Prosím Vás možem byť kľudná alebo sa mám niečoho báť. Doteraz však neboli žiadne problemy.

    Dobrý deň,
    uvedené údaje sú nejaký naprostý nezmysel, deti nemeriame na dĺžku, meria sa hlavička, bruško a stehno.
    Nič Vám k tomu nemožem napísať, ale je skutočné divné, že Vás lekár neinformoval, ak našiel nejaký problém.