• opakovane krvacanie v druhom trimestri

    dobry den este raz,

    chcela by som este upresnit svoju otazku na predchadzajuci spomenuty problem o opakovanom krvacani a spineni v 21. tyzdni trvajuce uz 4 tyzden.

    Mohli by ste mi napisat,cim podla Vas moze byt sposobene krvacanie, ked neboli najdene ziadne znamky nejakeho problemu a po druhe, moze to znamenat, ze nieco nie je v poriadku s dietatom, aj ked na USG sa zdalo byt vsetko v poriadku.

    dakujem

    Dobrý deň,
    takéto špinenie može byť z okraja placenty, a može znamenať problém s cievami, alebo zápal. Nikto Vám nepovie prognózu gravidity, riziko potratu je však zvýšené.