• pichanie v pravom boku

    Dobrý deň, znova sa na Vás obraciam s otázkou som v 9tt. Je normalne ak ma už asi týždeň pichá v pravom boku ako keby som behala? Ta bolest sa niekedy tiahne až dole do oblasti vaječníkov alebo ku krížom. Niekedy malokedy je to aj na ľavej strane. Vopred Ďakujem Lucia

    Dobrý deň,
    je to normálny pocit v gravidite, naťahujú sa vazy maternice. Ak však ste nemala ultrazvukom potvrdenú graviditu v maternici je potrebné vyšetrneie.