• strach o dieťa

    Dobrý deň, chcela by som vedieť niečo bližšie k jednemu "problemu"...V 14 mesiaci tehotenstva mi doktor povedal, ze moje dieta sa prilis hybe, ze az tak neprirodzene, ako si to mam vysvetlit?Momentalne mam dost stresove obdobie i, ked sa snazim byt v pohode koli dietatu . Snazila som sa najst k tomu nejake clanky na internete ale nikde som sa s tym nestretla, neviem ci je to prirodzene alebo je to problem, ci je mozne, ze dieta bude v poriadku.
    Vopred Dakujem za odpoved

    Dobrý deň,
    v 14. týždni sa naozaj nedá nijako vyjadriť k pohybom plodu, Váš lekár, Vás iba úplne zbytočne vystrašil, aby vyzeral múdro. Nestresujte sa, stačí kontorla ultrazvukom v 20. týždni.