• trasenie babatka v brusku

    Dobry den,
    som v 33tt a uz asi tri tyzdne pocitujem nepravidelne trasenie babatka v brusku. nie je to take pravidelne (ako sa uvadza, ked sa babatku stikuta), ani to nie su klasicke kopance. Ked si lahnem, tak normalne vidim ako sa mi cele brusko trasie dost vyrazne, pripomina mi to, akoby sa otriasal pes, ktory vysiel prave z vody. Je to normalne? Nemoze to znamenat nieco zle s babatkom? Vopred dakujem za odpoved
    Julia Kovacova

    Dobrý deň,
    s týmto problémom som sa nestretol, može ísť o dýchacie pohyby, ale tie nebývajú tak výrazné. Myslím si, že sa jedná o normálne pohyby plodu a plodová voda vibruje, tak že to pripomína trasenie