• Prilisne priberanie

    Dobry den, pan doktor,

    je podla Vas vela, ak som v 35tt a doteraz som pribrala 14kg (povodna vaha 66kg pri vyske 171cm)? Moj lekar mi to povedal na poslednej kontrole. Tehotenstvo prebieha bez komplikacii.

    Dakujem.

    Dobrý deň,
    je to síce nad priemer, ale nie je to žiadna katastrofa. Inak podľa našej štúdie, ženy ktoré priberú v tehotnosti nad 15 kg majú vyššie riziko vzniku obezity v čase 6 mesiacov po porode.