• Dávkovanie

    Dorbry den pan doktor. Som v 25 tt a 2. tyzden uzivan cipky gyno-prevaryl a Macmirror kôli kandidoze. Uzivala som to tak, ze mala som obe cipky vkladat vecer, 5 dni za sebou a potom douzivat kazdy druhy den. ja som vkladala najskor Gyno prevaryl a po 10. minutach som vkladala Mirror, ja som takto pochopila davkovanie od lekarky. kamaratka vsak uzivala Macmirror samostatne a potom este nieco - ma asi iny problem. Teraz vsak neviem, ci som to nemala tiez uzivat samostatne - najskor jedno, potom druhe. Zda sa mik, ze lekarka mi to kazala tak, ako som uzivala ale niesom si ista, ak som to uzivala zle, mohla som nejak uskodit babatku _ ak sa to skombinovalo? Dakujem za odpoved. mUz je asi neskoro nieco riesit kedze som to douzivala. Dakujem

    Dobrý deň,
    takúto nezmyselnú kombináciu som ešte nepočul, Gynopevaryl s macmirorom ???
    Macmiroro komplex obsahuje látku aj proti mykoze.
    Ja som nikdy ani nepočul o takejto kombinácii, preto Vám neporadím, lebo nechápem, o čo Vašej lekárke išlo.
    Plodu to neublíži.