• bolesti v podbrušku v 1. trimestri

    Dobrý deň, som na začiatku 7. t.t. a prakticky od začiatku tehotenstva pociťujem bolesti v podbrušku. Nie sú veľmi silné, ani časté, niekedy skôr tupé, inokedy pichanie. Najmä keď zmením polohu, napr. zo sedu do stoja. Máte s tým skúsenosti? Bojím sa, lebo som už raz v 7. týždni potratila. Navyše má moja gynekologička akurát mesiac dovolenku, takže 1. ultrazvuk mi urobí až v 10 t.t....

    Dobrý deň,
    bolesti v podbruší sú v tehoptnosti časté, ale potrebné je ultrazvukové vyšetrenie na potvrdenie vnútromaternicovej tehotnosti, aby sa vylúčilo mimomatericové tehotenstvo.