• babo

    dobry den,chcela by som sa opytat vcera som bola u pana doktora na sone 3d.povedal nam ze babo este nema vyvinute brusko alebo pupok mam obavy som v 10 tyzdni tehotenstva mam prist o dva tyzdne .podla vas je to bezne ze plod nema vyvinuty pupok alebo brusko?dakujem za odpoved

    Dobrý deň,
    tomuto príliš nerozumiem, ale v 10. týždni je ešte normálne, že plod má črevá mimo brucho, tzv. fyziologická omfalokéla. Celé je to divné, nechápem, o čo sa jedná.