• druhé tehotenstvo a bolava jazva po sekcii

    Dobry den,

    po troch rokoch po prvom tehotenstve som vo stvrtom mesiaci s druhym babatkom znova na rizikovom tehotenstve. Zacala ma boliet jazva po sekcii, na vecer je to v takm stave, ze sa radsej ani nepohnem, pri pohybe do strany je to intenzivnejsie - pichá a páli - az mi naposledy slzy vyhrkli...... Cez noc sa to trosku ukludni a a po celom dni s malym ju to dost zle... Co sa s tým dá robit? Čoho to je dosledkom?
    Dakujem

    Dobrý deň,
    zrejme máte zrasty maternice s okolím a ako rastie tak to bolí. Jazva samotná nebýva bolestivá. Nič sa s tým nedá robiť, je to presne riziko ďalších gravidít po cisárskych rezoch.