• Bolesti kolien

    , Autor: kiku21

    Dobry den , som v 6 mes. tehotenstva . Mám ukrutne bolesti v kolenach , neprejdem po schodoch vobec , a ani po byte .... musim mat opierku . Bola som hospitalizovana na ortopedii ale nik mi nevie poradit a pomoct . Bolest je stale aj po podani analgetik, chcem sa spytat co mam robit ? moze to byt aj tym ze je to moje 4 tehotenstvo ?, a nedostatkom pohybu , pretoze pred tehotenstvom som stale sportovala .
    za odpoved vopred dakujem
    Jana

    Dobrý deň,
    bolesti kolien nesúvisia s graviditou, iba ak by to boli prenesené bolesti s bedier, ale ja nie som ortopéd. Je možné že 4. gravidita má vplyv na Vaše kosti a máte osteoporozu, ale musí záver spraviť ortopéd.