• kojenie ako antikoncepcia

    Dobry den pan doktor,
    nemam otazku, len osobnu skusenost-pisete, ze kojenie je antikoncepcia. Tohto nazoru som bola aj ja, az kym som pred dvoma rokmi neotehotnela, a to som nasu malu-vtedy len 3 mesacnu dceru plne kojila -cca 10krat denne. No a este bonus - s manzelom sme pouzivali aj kondom. Z tejto "ochrany" nam vzisla dnes uz 15 mesacna dcerka:)))))))
    Asi som nejaka hyperplodna, co poviete? :))))) Krasny den Vam prajem.

    Dobrý deň,
    ako píšem 2% kojacich žien otehotnie.
    Skor mi pripadá ohromne plodný Váš manžel, že ani latex ho nezastaví :)
    V týchto prípadoch vždy uvádzam ako príklad seba:
    Mám rodinnú záťaž na vysoký tlak (otec, starý otec, strýko)
    mám nadváhu
    mám stresujúce povolanie
    životospráva tiež nie je ideálna

    a napriek tomu mám stále normálny tlak :)
    Internisti sa vždy divia.