• Druhý krát MA?

    Dobrý deň pán doktor,
    chcela som sa spýtať aké sú príznaky MA a ako rýchlo sa dokážu prejaviť. V marci mala v 10 tt MA. Teraz som tehotná v piatok som bola u dr. a určil, že som v 5tt. Od nedele sa mi však vytrácajú príznaky tehotenstva, ako bolesť pŕs a ich napätosť, nevoľnosti. Nič z toho už nemám. Príznaky sa mi vytrácajú rovnako ako v marci pri MA, len vtedy som po týždni a nejakých dnoch začala ešte aj špiniť a musela som absolvovať kyretáž. Moja lekárka je t.č. na dovolenke a bude až v septembri, a som trochu bezradná, či mám navštíviť zastupujúceho lekára, alebo pohotovosť. Z vašich skúseností, mám dať na svoje pocity alebo existuje ešte nejaká nádaj že je všetko v poriadku?

    Dobrý deň,
    je to strašne skoré a malé tehotenstvo, nepozorujte sa aj, tak nemožete nič ovplyvniť, stačí kontrola ultrazvukom za 3 týždne, ak začnete silno krvácať je potrebné navštíviť nemocnicu hneď.