• Dojcenie s klobucikom - bolestiva bradavka

    Dobry den,

    dojcim s prsnym klobucikom 4 mesacnu dcerku, ale zhruba pred dvoma tyzdnami zacala odmietat pravy prsnik (bol a aj je mensi a bradavka je vpadnuta). Zda sa, ze si to "rozmyslela" a zacala pit aj z toho odmietaneho prsnika, ale teraz ma to pri sani ma to vyrazne boli (bradavka pali v priebehu aj pol hodinu nasledne po ukonceni dojcenia). Bolestiva je iba bradavka na predtym odmietanom prsniku. Prosim poradte mi, kde robim chybu alebo kde je problem.

    Vopred dakujem.

    Dobrý deň,
    vhodná je konzultácia laktačnej poradkyne, s tým, že jej ukážete techniku kojenia, je možné, že niekde robíte chybu pri priložení, a stačí málo a bolesti prestanú, takto cez inet Vám neporadím.