• Prosím o radu

    Dobrý deň, som v 21 týždni tehotenstva a často sa mi z nosa púšťa krv. Niekedy trvá aj hodinu kým to prestane. Chcem sa Vás opýtať, ktorý liek napr. Ascorutin by ste mi odporučili. Ďakujem

    Dobrý deň,
    v tehotnosti je zvýšené prekrvenie slizníc nosa a preto je krvácanie z nosa časté. Ascorutin možte skúsiť, ale veľké úspechy nemožno očakávať, lebo príčina je inde.