• Rehabilitacie

    Dobry den, prosim o radu, ci je bezpecne ist na rehabilitacie. Bola som na ne objednana a vysiel mi pozitivny tehotensky test. Procedury su urcene na vrchnu cast chrbta. Jedna sa o teple obklady, bankovanie a elekriku. Je nieco z toho nebezpecne? Moze to ohrozit tehotenstvo? Mam ich absolvovat v najblizsich dnoch a vcera mi vysiel pozitivny test (meskala mi menstruacia).
    Dakujem za odpoved

    Dobrý deň,
    pretože neviem presne procedúry, ktoré Vám plánujú aplikovať, najlepšie bude, ak sa poradíte priamo u fyzioterapeuta. Masáže, obklady sú určite bezpečné, ale elektroliečbu treba skonzultovať