• predcasny porod

    Dobry den pan doktor,strasne od Vas potrebujem poradit,neviem,co robit. Som v 31 t. t. a dnes mi lekar oznamil,ze sa zacinam otvarat. Nerobil mi vaginalny ultrazvuk,len ma pozrel od spodu a povedal,mi ze sa otvaram. ani neviem na kolko cm teraz,nic ine mi nepovedal> Zijem v zahranici a preto mam este vacsi strach co bude. Vraj sa mam setrit a klud,ale to nie je mozne nakolko mam 2 rocneho synceka a manzel je v praci kazdy den od rana do vecera a nemam tu nikoho ineho . Chcela by som pocut Vas nazor,pokial sa zena zacne otvarat v tomto tyzdni tehotenstva,je velke riziko ,ze predcasne porodi?
    Ja sa hrozne bojim,je pre mna riziko teraz letiet domov na slovensko? Cesta trva 2 hodiny letecky. Moze lekar tak jednoducho vidiet,ze sa zena otvara? Myslim,bez toho vaginalneho ultrazvuku?
    Mam sa obavat naozaj predcasneho porodu? Termin mam 9 jula. Strasne sa bojim,prosim Vas o Vas nazor. Dakujem Vam

    Dobrý deň,
    zrejme Vám nič nehrozí, inak by Vás začal liečiť, alebo poslal na vyšetrenie. Neobávajte sa.Ak chcete istotu, zaplaťte si vyšetrenie u odborníka, na poisťovňu pracujú odborníci iba v komunizme - SR a ČR.