• milion otazok 36tt

    dobry večer,nemožem v noci spať (aj do 4h),už teraz chapem ludi s depresiou,ktorí sa kôli tomu zastrelia:)ale naštastie som našla vašu stranku a vidim,že na tom niesom až tak zle.I ked mam nevolnosť od začiatku tehotenstva a teraz po každom jedle pocit,že by bolo lepšie polku vyzvracať,tvrdnutie brucha,krčove žily na maternici,krče v nohach,priberam každy tyžden kilo(prečo??-nejem viac ako na začiatku tehu,iba pijem ,može to byť voda?)Skoro na všetko som našla odpovede a velmi ma pobavili,už sa nechcem každu noc zastreliť a ani manžela zadusiť vankušom,ale chcela by som vedieť,prečo musim mať každy den ľad,ktory hryziem tak,že sa neda pri mne sedieť.Chyba mi vitamin?vdaka

    Dobrý deň,
    :) zachránil som život jednému nič netušiacemu manželovi :)
    Tehotnosť je zvláštny duševný stav, progesterón má silné psychogénne účinky.
    Čo sa týka ľadu, takéto chute sú časté, nič sa nedeje. Mal som pacientku, ktorá hrýzla krajčírsku kriedu a hovorila o tom s takou chuťou, že aj ja som mal nutkanie ju ochutnať. Vraj najlepšia je bledo modrá. A keď si kupovala asi 3 balenia tej kriedy, tak pani v galantérii hovorí, že to má aspoňa na 10 rokov, a pani, že nie, že to zje za týždeň...