• tvrdnutie brucha

    pan doktor,prosim o radu.Som v 37tt,pred par dnami som mala pravidelne tvrdnutie brucha a 5min,trvalo to asi 2,5 hod.Nebolo to bolestive.Treba navstivit nemocnicu v takomto pripade?Este by som sa chcela opytat na hlien.zatku,viem co to je,aku ma funkciu,ale ako vyzera???Vdaka za odpoved

    Dobrý deň,
    je to normálne, nemocnicu navštívte iba keď:
    1. Vám odtečie plodová voda
    2. začnete krvácať
    3. budete mať bolestivé silné kontrakcie každých 5 minút