• ne-istota

    Ďakujem za odpoveď, pán doktor, dnes som si bola po výsledky prog- je okolo 4 /deň odber 23 deň cyklu/, čo je v luteálne fáze v pásme normy, ako mi môj p.dr. povedal, vraj ovulácia prebehla trochu neskôr. Takže zatiaľ sa žiadna hormonálna liečba nekoná..a máme sa stretnúť najskor s pozitívnym tehot.testom:) a najneskôr o rok..
    Endokrinologické vyšetrenie som už robené mala, dr.mi odporúčala kontraceptívnu liečbu s nízkou dávkou estradiolu na úpravu cyklu a diagnostikovala mi autoimúnnu tyreotídu, no eutyreózu, bez klinic.príznakov a bez nutnosti liečby, len pozorovať. Kontrol.výsledky TSH atď. opakovane v norme.Na základe toho mi bola predtým predpísaná antikoncepcia. Čo vy na to?
    Vďaka ešte raz za realistickú a vecnú odpoveď.

    Dobrý deň,
    znovu by som zopakoval testy na štítnu žľazu, eventuálne i ostatné endokrinné vyšetrenia a v prípade normálneho nálezu by som to nechal na prírodu.