• ovulacia pred menstruaciou

    dobry den pan doktor, paci sa mi aky ste priamy:) Mam dlhsi cyklus cca 35 dni, je vsak pravidelny. Moja otazka sa tyka toho, ci mozem mat ovulaciu cca 23 DC, mam pocit, ze to tak citim. Chcem otehotniet ale zaroven nebyt hystericka ako radite aj vy. Zaujima ma teda, ci ovulacia musi byt len presne v strede cyklu alebo aj ku koncu. Dakujem za usmerenie.

    Dobrý deň,
    áno je možné, že ovulácia je neskor, ale 23. deň mi už príde trošku moc neskoro, i keďv šetko je možné. Ovulácia sa može posúvať z mnohých príčin, aj smerom dopredu aj dozadu.