• mala som cistu na vajecniku

    Dobry den, zaciatkom roka som mala na lavom vajecniku cistu, ktoru som liecila injekciami. Teraz sa uz 4mesiace s manzelom snazime, aby som otehotnela, ale stale sa nam nedari. Moze to mat nejaky vplyv, ze som mala cistu alebo co mame robit? Vopred dakujem za radu.

    Dobrý deň,
    verím, že cystu Vám liečili starým dobrým Tiamínom, je to B vitamín, ktorý podávajú ešte staručký gynekologovia a pritom mi zatiaľ nikto z nich neprezradil, ako to má na cysty účinkovať. Ale dávali to naši otcovia, dávame to aj my.
    Takže každá žena občas má na vaječníku neprasknutý folikul, je to dozreté vajíčko, ktoré proste neprasklo, vačšinou sa to behom jedného až dvoch cyklov stratí samé /podstata účinku injekcii Tiamín/, nič to neznamená, nemá to žiadny vplyv na plodnosť.
    4 mesiace je veľmi krátka doba, potrebné je minimálne rok až dva. Nestresujte sa, isto to vyjde.