• Čo môžem ešte skúsiť

    Dobrý deŇ pan doktor ja mam na vás par otázok dufam že mi ich vysvetlite mam nepravidelný cyklus od 12 rokov - vydala som sa v 20 rokov po svadbe sme ešte čakali 3 mesiace až potom sme sa pokúšali o dieťa myslela som si že to pôjde ale mylila som sa ked sa nam nedarilo po 6 mesiacov potom po roku a neskôr po 1,5 roka som už vedela že bude v jednom z nás chyba tak som navštívila svojho gynekológa spravil mi všetky vyšetrenia výsledky som mala veľmi dobre lenže kedže som mal nepravidelný cyklus na ultrazvuku mi doktor ukázal male vajičkovody a povedal že take nemajú byť vraj nenarástli do potrebnej veľkosti to je môj cely problém každe vysledky ktore absolvujem dopadnu veľmi dobre len hormony tie mi brania aby som otehotnela a pritom manžel je v poriadku len ja mam PCO,,,(dokonca ani štitnu žľazu nemam ani skrytu cukrovku nič))))) čo by ste mi poradili čo mam ešte skúšať prosim poradte mi budem vám vdačna dakujem

    Dobrý deň,
    na ultrazvuku nie sú vajíčkovody vidno, ceé je not nejaké zvláštne. Ak sa Vám nedarí otehotnieť, vhodné je endokrinologické vyšetrenie a konzultácia v centre asistovanej reprodukcie.