Gynekologicko-pôrodnícka poradňa gynekológa Jozefa Záhumenského

Gynekologicko-pôrodnícka poradňa gynekológa Jozefa Záhumenského
19,096 otázok

Na vaše otázky týkajúce sa pôrodníctva a gynekologických  problémov odpovedá  Prof. MUDr. Jozef Záhumenský, Ph.D., MPH., prednosta II. Gynekologicko-pôrodníckej kliniky LFUK a UNB , Fakultná nemocnica Ružinov, Bratislava.

 

Poznámka: Poradne odborníkov nemôžu v plnom rozsahu nahradiť osobnú návštevu lekára či priamu intervenciu odborníka.

Sponzor poradne: Gynekologicko-pôrodnícka poradňa gynekológa Jozefa Záhumenského
 • Čo môžem ešte skúsiť

  , Autor: Registrovaný používateľ

  Dobrý deŇ pan doktor ja mam na vás par otázok dufam že mi ich vysvetlite mam nepravidelný cyklus od 12 rokov - vydala som sa v 20 rokov po svadbe sme ešte čakali 3 mesiace až potom sme sa pokúšali o dieťa myslela som si že to pôjde ale mylila som sa ked sa nam nedarilo po 6 mesiacov potom po roku a neskôr po 1,5 roka som už vedela že bude v jednom z nás chyba tak som navštívila svojho gynekológa spravil mi všetky vyšetrenia výsledky som mala veľmi dobre lenže kedže som mal nepravidelný cyklus na ultrazvuku mi doktor ukázal male vajičkovody a povedal že take nemajú byť vraj nenarástli do potrebnej veľkosti to je môj cely problém každe vysledky ktore absolvujem dopadnu veľmi dobre len hormony tie mi brania aby som otehotnela a pritom manžel je v poriadku len ja mam PCO,,,(dokonca ani štitnu žľazu nemam ani skrytu cukrovku nič))))) čo by ste mi poradili čo mam ešte skúšať prosim poradte mi budem vám vdačna dakujem

  Odpovedá: Prof. MUDr. Jozef Záhumenský, Ph.D., MPH.

  Dobrý deň,
  na ultrazvuku nie sú vajíčkovody vidno, ceé je not nejaké zvláštne. Ak sa Vám nedarí otehotnieť, vhodné je endokrinologické vyšetrenie a konzultácia v centre asistovanej reprodukcie.