• hradza

    dobry den, rada by som sa opytala, som 7 dni po porode, a po siti mi ostal kusok hradze akoby vonku, velmi to boli, nedovoli mi to ani posadit sa. chcem sa opytat ci to tak ostane, a ci su nato nejake lieky, ktorymi sa da, bolest utisit.

    Dobrý deň,
    kúpte si Tantum rosa a oplachujte si hrádzu - má to hojivé a protibolestivé účinky, ak by to neustupovalo, vhodná je kontrola v porodnici, kde ste rodila.