• aky porod po prasknutej panve?

    chcem sa spytat aky porod by ste odporucali pri tejto diagnoze fractura acetabuli 1dx riesena extenziou, fractura bimalleolaris 1dx,fractura alae ossis ilii 1dx,fractura ramus inferior ossis pubis 1dx. zranenia mam po autohavarii a su asi 3,4 roky stare. prosim vas o radu ci podstupit cisarsky rez alebo spontanny nakolko sa mi nikto nevie presnejsie vyjadrit a aj v porodnici kde chcem rodit mi vravia 50:50 a na vlastnu zodpovednost a to mam termin porodu uz 30.8. pekne dakujem

    Dobrý deň,
    mal by sa vyjadriť ortopéd, kde ste ležala, on by mal posúdiť stav panvy. Dokonca by som doporučil RTG (je bezpečné v tehotnosti) panvy, aby sa zistili prípadné deformácie.