• multiload

    Dobry den pan doktor,
    od oktobra2007 mam zvedene vnutromaternicove teliesko multiload a posledne 3-4mesiace pocas plodnych dni mavam dost silne bolesti . Boli ma cela oblast maternice a vajecnikov. Sex vtedy "nehrozi" nakolko je to strasne bolestive. Je to len pocas plodnych dni inak nic. V minulosti som mala zavedene podkozne teliesko Implanon ktory mi vytvoril cystu na vajecnikoch ktora zmizla po jeho vysadeni. Myslite si ze by som znova mohla mat podobny problem ako vtedy?
    Dakujem za odpoved!

    Dobrý deň,
    teliesko často sposobuje bolesti a dyskomfort, zvlášť v čase hormonálnych zmien ako je ovulácia. Cystu nesposobuje. Skúste preventívne pred plodnými dňami si nasadiť Ibuprofen 2 tbl denne.