• nekrvacala som vobec po pohlavnom styku

    Dobry den. Chcela by som sa opytat, ako je mozne, ze som po prvom pohlavnom styku nekrvacala, hoci to trochu bolelo? Vsade totiz citam, ze je bezne krvacat po prvom pohlavnom styku. Partner mal problem vojst do mna cely, bola som zuzena. Myslela som si, ze prave preto som nekrvacala. Teraz, po viacerych milovaniach, uz do mna vojde cely, ale aj tak som este nekrvacala. Je mozne, ze by panenska blana bola tak daleko, ze na nu nedosiahne? Dakujem.

    Dobrý deň,
    panenská blana (hymen) je vždy na začiatku pošvy, vlastne orhaničuje pošvu od vulvy. NIe vždy však je tak úzka, že musí pri prvom styku krvácať. Je to naprosto v poriadku.