• Vaginalny Vytok V Tehotenstve

    Chcela som sa opytat, ci je normalne mat v 8 tyzdni tehotensva vytok, ktory je od slabej az po tmavo hnedu farbu. Mam ho viacmenej v jednom kuse uz asi 10 den, v 6 tyzdni som krvacala tak sme sli na ultrazvuk, kde nam povedali, ze je vsetko v poriadku, plod bol 5.5 mm dlhy a bolo vidiet aj srdiecko. Mam sa obavat?? Moja matka pri tretom tehotenstve krvacala do tretieho mesiaca a dnes mam zdraveho brata. Tak neviem. Toto je moje prve tehotensvo a mam 30 rokov. Dakujem Vam za odpoved.
    Lucia

    Dobrý deň,
    špinenie na začiatku tehotnosti býva pomerne časté a može byť signálom hroziaceho potratu. Keďže sa pre úspech tehotnosti nedá v tomto štádiu nič robiť, vhodná je iba ultrazvuková kontrola v poradni.