• Vysetrenie 3D ultrazvukom

    Dobry den, pan doktor. Chcela by som Vas poprosit o radu, resp. o odporucanie, kde podla Vas je najvhodnejsie ist na 3D ultrazvuk, kde maju najmodernejsi pristroj, ktory by uz vcasne vedel rozpoznat pohlavie dietatka. Vopred dakujem

    Dobrý deň,
    profesor Nicolaides v Londýne.
    Inak čo sa týka Slovenska tak netuším. Nejde iba o kvalitu prístroja ale aj o kvalitu vyšetrujúceho lekára.