• koniec 3.mes.

    dobry den, chcem sa poradit..prave koncim 3mes.tehot. a mam pocit, ze mi niekedy tvrdne brucho-teda niesom si ista, su to take chvilkove pocity. pocula som ze v takom pripade je dobre uzivat magnezium. odporucate mi to?poslednych 6tyzdnov som marodovala, lebo v 4tyzd.teh.som 2dni spinila, mala som aj krce. celych 6tyzdnov som uzivala utrogestan. no teraz sa citim dobre a nastupujem od zajtra do prace. ale tie obcasne pocity mi nahanaju strach..
    vopred dakujem za odpoved

    Dobrý deń,
    magnézium hroziaci potrat neodvráti. Ak sa má plod potratiť tak nič nepomože. Preto sa nesledujte a nepozorujte aby ste nebola v strese, príroda si to vyrieši aj bez nás.