• Posunutie menzesu počas kojenia

    Dobrý deň pán Záhumenský,
    mám otázku ohľadne možného posunu menzesu počas kojenia. Chystáme sa na dovolenku a vychádza mi vtedy akurát menzes. Mám 22 mesačné dieťa ktoré stále kojím. Je nejaký preparát, ktorý by to umožňoval? Pýtam sa na to Vás, môj gynekológ nesúhlasí s dojčením dieťaťa staršieho ako 12 mesiacov, preto hľadám radu inde. Ďakujem vopred za odpoveď.

    Dobrý deň,
    ja tiež nevidím výhodu kojenia dieťaťa ktoré už chodí a možno aj hovorí.
    Lieky na posun menštruácie sú pri kojení kontraindikované.