• cervix skore

    Dobry den, pan doktor.
    som v 38.tt, a stale mam CS 0.doktor smi povedal, ze dieta je stale vysoko, nezostupuje, krcok tuhy....ako na zaciatku teh.je to moje 2.teh.prvy porod bol sekcia-dovod KP, ale tak isto som ani na koci tehot.nemala nejaky naznak, ze by sa mal maly narodiit(keby som mala rodit spontanne )SC mi robili na termin.je mozne, ze toto bude dovod, na SC, alebo mi budu porod ?alebo je to nozne, ze 2 tyzdne sa to stihne "vsetko" pohnut....ake byva obycajne CS v 38.tt? (aj ked je to urcite individualne)
    dakujem za odpoved

    Dobrý deň,
    je možné, že sa to pohne, nie je neobvyklé, že v 38. týždni sú ešte porodné cesty nepripravené. Možete tomu pomocť pravideľným pohlavným stykom.