• Trpnutie v nohe

    Dobry den, pan doktor,
    som v 26tt,mam26.rokov a cakam prve dietatko.V 21 tt mi moj pan doktor povedal, ze dietatko je nizko, neotvaram sa, ale mam obmedzit pohyb, vykladat si nohy atd., mam pracu, kde som stale v pohybe. Sprevadzali ma aj caste krce a bolesti v podbrusku.predpisali mi magnezium 500,ktore beriem 3.krat denne. Bolesti a krce v podbrusku uz skoro uplne ustupili, len mi velmi trpne lava noha pocas dna, ked chodim, alebo aj sedim, cela noha. niekedy mam taky mierny zavrat za sa mi zatoci hlava, akoby som isla odpadnut, ale inac sa citim dobre. myslite, ze trpnutie nohy je z chrbtice? som vysoka 180 a chrbtica ma obcas pobolieva. Pan doktor, co to znamena, ked ma zena maternicu vzadu? Moj pan doktor mi povedal, ze vacsina zien ma maternicu vpredu, ja ju mam vzadu. Este jedna skutocnost: Ja mam krvnu skupinu O- , manzel ma O +.
    Dakujem velmi pekne.

    Dobrý deň,
    krvné skupiny Vaše tŕpnutie nohy asi nesposobili.
    Može ísť o tehotenskú neuropatiu, kedy opuchnuté nervy sa tlačia o kosti. Avšak mala by ste byť vyšetrená, či nemáte v nohe trombózu.
    Mierne závraty mávajú všetky tehotné, je to kvoli zníženému tlaku.