• antikoncepcia

    Pan doktor, chcela by som sa opytat aka by bola pre mna vhodna antikoncepcia kedze este stale dojcim svoju jeden a pol rocnu dcerku. Je nejak nie vo forme tabletiek pre mna vhodna? A kolko to stoji?
    A este sa chcem opytat, viem, ze pocas tehotenstva sa nemaju farbit vlasy. Je to tak aj pocas dojcenia? Mozu tie chemikalie prejst do mlieka?
    Dakujem...

    Dobrý deň,
    áno existuje tabletková antikoncepcia pre kojace matky, musí Vám ju napísať Váš gynekológ. Chemikálie prenikajú do mlieka ale dieťaťu nijako neškodia. Ak chcete chemikálie, ktoré do mlieka neprenikajú, kúpte si chemickú antikoncepciu Pharmatex, ktorá sa používa do pošvy.
    O cenách nemám tušenie.