• Problemy s chudnutim po pôrode

    Dobry den,Pan doktor som 3 mesiace po sekcii,v tehotenstve som pribrala 30kg viac ako pred tehotenstvom,dcerku kojim asi tak 2 krat do dna viac mi nejde a dokrmujem ju UM…tak si ziadam o radu ci mi neviete poradit mozno nejake lieky na schudnutie alebo uz neviem som zufala. Jedalniček som si upravila pohym mam snazim sa chodit na prechadzky ci si sem tam zacvicit …
    Dakujem

    Dobrý deň,
    rozumiem veľmi dobre vášmu trápeniu. Obezita a nadváha je vážne metabolické ochorenie s pomerne náročnou liečbou.
    Ja sa v tomto smere nešpecializujem, ale určite by som Vám odporučil nájsť si špecialistu. Prístup musí byť komplexný, celková zmeny životného štýlu, ktorá pri malom dieťati je veľmi problematická. Držím palce.