• Bolesti v 38tt

    Dobry den pan doktor mam 6.9 termin porodu predtym som mala bolesti obcasne a od vcera som mala asi 5 krat za den bolesti v krizoch a v podbrusku ( menstruacne bolesti) ktore nemenili intenzitu .trvali asi hodinu a za tri hodiny zas ..a takto sa to opakovalo cely den ,dnes som vstala a zase citim tlacenie v krizoch na pravo a zas mam menzesove bolesti. Babetko je dole hlavickou.Toto asi este niesu prave porodne bolesti kedze nemenia intenzitu?dakujem

    Dobrý deň,
    ak by to boli pravé pôrodné bolesti, tak by ste už porodili. Tieto tzv. poslíčky sú časté a subjektívne nepríjemné, ale nevedú k pôrodu. Niekedy je ťažké ich rozoznať od skutočného pôrodu. Ak budú každé 3 minúty intenzívne, potom je dobré navštíviť pôrodnciu.