• Zapal mocovych ciest

    ja viem ze to úplne nesúvisí s tehotenstvom ale snáď mi pomôžete asi pred 3 týždňami som mala zápal močových ciest typické príznaky ako Rezanie pri močení pálenie veľké bolesti lekár mi predpísal antibiotiká vyzeralo to tak že zabrali len že stále mám taký problém že keď nepijem veľa vody počas dňa tak ma Pali tam dole pri močení neviem ako sa toho zbaviť keďže moč mi vyšiel že je v poriadku mám ísť opäť k lekárovi nech mi predpíše ďalšie atb?

    Dobrý deň,
    nie všetky prejavy problémov s močovým mechúrom sú v súvislosti s infekciou.
    Pite veľké množstvo tekutín a dajte si k tomu brusinkovú šťavu, ak sa situácia nezlepší, potrebné je vyšetrenie.