• Mohla by som aj pri pôrode silnejšie krvácať ?

    Prvý krát keď som bola tehotná tak som mala zamlčaný potrat v 12tt. Pri kyretazi som krvacala viac ako som mala a preto si ma nechali jeden deň na pozorovaní v nemecnici . Mohlo by sa stať žeby som mohla aj pri pôrode viac krvácať ? Mám z toho trochu obavy . Chcem rodiť prirodzene no len ešte neviem či mi to moja chrbtica dovolí pretože už teraz mám dosť časté bolesti .
    Za odpoved ďakujem

    Dobrý deň,
    silnejšie krvácanie pri kyretáži pre potrat nie je rizikovým faktorom pre zvýšené krváanie pri pôrode, naopak cisársky rez zvyšuje výrazne krvné straty. BOlesti chrbta samozrejme nie sú indikáciou k cisárskemu rezu.