• Konizacia

    , Autor: Janetta

    Dobrý deň, beriem visanne na endometriozu a podstupujem umelé oplodnenie, ktoré som musela prerušiť koli konizacii krčka, teraz som 12 deň po zákroku, chcem sa spýtať ci mozem znovu začať užívať visanne a ci mi spôsobí ako vedľajší účinok slabšie krvácanie resp ma nejaký vplyv na pooperačné špinenie ? Ďakujem za odpoveď

    Dobrý deň,
    konizácia nie je dôvodom na vysadenie visanne, ale takéto úpravy terapie sú pomerne závažné a mala by ste to konzultovať s lekárom, ktorý Vám vissane nasadil, lebo on vie rozsah endometriozy aj jej lokalizáciu.