• Stahovanie

    , Autor: Jadrim

    Dobry den,

    Chcela by som sa informovat. 20.12.2022 som podstupila interupciu v 6 tt, zakrok prebehol v poriadku. Nasledne 9.1.2023 som bola na kontrole, kde mi pan doktor vravel ze vsetko vyzera v poriadku. Po zakroku som nemala ziadne komplikacie, krvacanie bolo tiez mierne. Problem je ale v tom ze do dnesneho dna som nedostala menstruaciu a druhy den mam strasne bolesti v podbrusku, ostre pichanie, nie je to ako bolest pri zaciatku menstruacie. Vedeli by ste mi poradit ci mam prist sa dat vysetrit alebo je to v poriadku a iba sa mi stahuje maternica?

    Dobrý deň,
    spravte si tehotenský test, ak by bol pozitívny čo najskôr navštívte gynekológa, lebo sa môže jednať aj o mimomaternicovú tehotnosť.
    Bez vyšetrenia neviem určiť o čo presne ide, môže ísť aj o problém s vylúčením zbytkov sliznice, alebo aj o zápal maternice.