• ?

    Dr:Dobrý deň,
    určite nie. Chuť na sex aj sexuálna energia sa v čase mení, niekedy je človek nažhavený a má orgazmus veľmi rýchlo, inokedy nie.
    Určite sa o seba nebojte, toto nie je problém, stav sa časom upraví, najma až budete mať partnera. Mykoza nemá na prenos vzruchov a schopnosť mať orgazmus žiadny vplyv.
    Dobrý deň. To nie je v tom, ze nemam taku istu hladinu nazhavenosti kazdy den.Lebo podnet kt.ma nazhavil predtym ked som mala plnohodnotny clitoridalny orgazmus ma PRESNE TAKISTO SILNO nazhavy aj dnes - ze si musim dat hned tam dolu ruku, aj hned zvlhnem, ale ked si to zacnem robit rukou, tak tie prijemne pocity spojene s tym su skresane tak ze to nie je ani 5% z toho co som prezivala predtym. Aj ked som neviem ako nazhavena, a vlhka - tak pri onanovani to uz vobec nie je to co bolo. Viem ze mi budete odporucat sexuologa, ale on skuma len psychicke priciny. A ked zisti ze problem nie je v psychike - co nie je - natolko sa dost dobre poznam - tak ma odporuci ku gynekologovi.
    Pan doktor Vy ste gynekolog- poznate urcite vsetky gyn.ochorenia, aj to ktore sposobuje stratu vzruchov v clitorise. AKE JE TO OCHORENIE ?
    Strata prijemnych pocitov nenastala ihned- ja som vnimala znizovanie citlivosti clitorisu postupne - akoby mi tam dole odumierali nervy.
    A ak take ochorenie neexistuje, tak potom fakt neviem, asi ma niekto kto cital moj text, ze mam len clitoridalny orgazmus a vagynalny nie - tak ma asi ten preklial aby som aj ten clitoridalny stratila... fakt , ak ta strata drazdivych pocitov nebude nejakym ochorenim, ale dufam ze to bude tym... tak mi ostava uz len to ze ma niekto preklial...
    Viete, nemyslite si ze hned chytam paniku - ja som si vtedy ked sa tie pocity zacali utlmovat - tak som si povedala, ze to nic , ze to prejde, ze to bude naspat take ako predtym, ale teraz ked sa to kazdym dnom len systematicky zhorsuje - uz skoro pocity uplne vymizli ! - ma optimizmus velmi rychlo presiel. Myslim si, ze moje obavy su opodstatnene.

    Dobrý deň,
    osobne si naozaj myslím, že bude problém v psychike, ale viem si teoreticky predstaviť aj neurologický problém. Niektoré ochorenia znižujú alebo úplne odstraňujú citlivosť oblastí genitálu. Otázka je, či si cítite konečník pri hygiene po stolici, či nemáte pocit zmeny citlivosti na vnútornej strane stehien. Vtedy by problém spadal pod neurológa. Ale ako som písal, myslím si, že sa naozaj jedná o psychický problém a konzultácia sexuloga by mohla byť prínosná.