• surne prosim o pomoc

    dobry den chcela by som sa iba opytat na par veci...mam 26r mam uz jedneho syna 3r a s partnerom tuzime po dalsom babetku..ale obavam sa ci to bude mozne este niekedy..kedze zijeme dlhodobo v UK neviem si rady..v januari tohto roka 2010 som mala misscariage v 12tyzdni..nechali ma potratit doma kde zomna vsetko vypadlo...po ukrutnych bolestiach a krvacani som sa dovalila na pohotovost kde ma nechali na par hodin na pozorovani a potom mi urobili USG kde zistili ze vsetko zomna odislo a poslali ma domou..otazku smerujem teda inam syn sa narodil v 35tyzdni cisar.rezom pre abrupciu placenty..je mozne zeby som este otehotnela po takychto problemoch,,,,...?momentalne sme s partnerom uvazovali ze asi tehotna predsa som no meskala mi menstruacia predtym som si urobila test a neukazal nic po 6dnoch meskania som menzes dostala ale je strasne divny teda trval iba 3 dni a prvy den som mala velke bolesti a teda tri dni slabe krvacanie takmer vobec..citim sa cudne som strasne unavena..naladova atd..dakujem za odpoved

    Dobrý deň,
    ja uznávam tento konzervatívny sposob vedenia potratu, čím menej sa do tela zasahuje, týmmenšie riziko infekcie a iných komplikácii, potrácalo sa celý vývoj našho druhu a lekára k tomu nikto nepotreboval.
    Samozrejme, že možete otehotnieť, jeden potrat nič neznamená.
    Ak chcete istotu tak si kúpte znovu test, je presnejší ako lekárske vyšetrenie.