• krce

    Dobry den prajem!
    Som v 25tt a uz niekolko tyzdnov ma trapia velmi silne krce v nohach(oblast litok),pribrala som zatial 7kg,ale po kazdom krci ma este hodina trapia velke bolesti.chcem sa spytat,co moze byt za vznikom tychto krcov,a co by bolo vhodne aby sa odstranili.
    Dakujem velmi pekne:))

    Dobrý deň,
    príčin krčov v tehotnosti je viac, jednak je to sposobené prehĺbených dýchaním a zmenou zloženia krvi a jednak i zmenami v cievach. Skúsiť možete Detralex a magnézium, ale veľkú slávu nečakajte, po porode to zmizne.