• tmavohnedy vytok v tehotenstve

    Vazeny pan doktor,chcela by som sa Vas spytat:podla tehotenskej kaukulacky by som mala byt v 5tt+2dni pocitane od prveho dna posl MS,ktora bola 17.12.09. Vcera vecer som zacala farbit na ruzovo,na vlozke nic,ale na WCpapieri ruzove.Dnes rano sa to opakovalo s tym ze mam tmavohnedy az cokoladovy vytok,je ho sice malo ale je tam som sa zacala bat,ci to nemoze byt predzvest hroziaceho potratu :( . 8.7.2009 som mala zamlknuty potrat v 10tt,vtedy som bola na pohotovosti uz v 5tt koli krvacaniu,mala som hematom , pan doktor mi predpisal duphaston a bola som PN.Dnes mam obavy aby sa to neopakovalo :( .Neviem ci som urobila spravne no vcera vecer som zacala uzivat duphaston co mi zostal od jula 2009.Teraz cakam na manzela a chcem ist na pohotovost,mam velky strach,pretoze po babatku velmi tuzime.Len neviem ci uz nebude zase neskoro.Mam 35rokov,moze byt moj vek pricinou problemu,je pravdepodobne,ze sa to cele bude opakovat?

    Dobrý deň,
    stačí počkať, zrejme hrozí potrat, ale zabrániť sa tomu nedá, uvidíte.
    Ak sa plod nepotratí do 12: týždňa potom je už riziko malé.