• SEKRET Z PRSNIKOV

    DOBRY DEN,CHCEM SA SPYTAT.SOM LIECENA NA HYPERPROLAKTEMIU.MALA SOM PROBLEMY S MENSTRUACIOU A VYTEKAL MI SEKRET Z PRSNIKOV.ENDOKRINOLOGICKA MI ODPORUCILA BRAT ANTIKONCEPCIU.VSETKO SA UPRAVILO,ALE TAK DVA TYZNE DOZADU MI ZACAL VYTEKAT SEKRET Z OBIDVOCH PRSNIKOV OPAT.MENSTRUACIU MAM KAZDY MESIAC NAKOLKO UZIVAM ANTIKONCEPCIU YASMIN.CHCEM SA SPYTAC,CO TO ZASA VYVOLALO,ALEBO CO MAM ROBIT.DETI ESTE NEMAM A VYTEKA MI MLIEKO AKO KEBYZE KOJIM.

    Dobrý deň,
    je potrebné znovu odsledovať hladiny prolaktínu a vhodné by bolo aj vyšetrenie mozgu, buď CT alebo MRI, aby sa zistili prípadné zmeny na hypofýze.