• vysoké CRP v tehotenstve

    Dobrý deň,chcela by som sa poradiť ohľadom mojich výsledkov, som v 28 týždni tehotenstva, v rámci kontrolných odberov bolo zistené následovné: FE: 6,51 Albumíny: 30, CRP : 33,94 Fibrinogén : 5,2 . Chcela by som sa poradiť či tieto výsledky poukazujú na rizikovú graviditu a ak by bola potrebná liečba aké sú možnosti.Nemám zatiaľ žiadne zdravotné potiaže, okrem bolesti hlavy, ktoré pretrvávajú už 23 rokov / od detstva/.ďakujem za odpoveď. Mária

    Dobrý deň,
    máte pozitívne CRP, čo by mohlo ukazovať na bakteriálnu infekciu, ale ak nemáte žiadne potiaže, skor ide o laboratornu chybu, to je práve nezmysel, že Vám niekto naberá takéto drahé vyšetrenia zbytočne, ak nemáte žiadne potiaže.